Základní škola Merklín
rozšířené vyhledávání

Aplikace Bakaláři

Spuštění systému Bakaláři.

Vážení rodiče,

od 1. 5. 2023 Vám je umožněn vstup do aplikace Bakaláři, ve které funguje elektronická žákovská knížka (EŽK). V tomto systému uvidíte především průběžnou klasifikaci Vašeho dítěte (záložka Klasifikace), rozvrh a jeho případné změny (záložka Výuka). Tato aplikace bude také sloužit jako komunikační kanál mezi Vámi a učiteli (záložka Komens). Aplikace Bakaláři bude plně funkční od září 2023, nyní běží ve zkušebním provozu. Ve školním roce 2023/2024 bude fungovat společně s klasickou papírovou žákovskou knížkou a notýskem (na 1. st.). Do aplikace se můžete přihlašovat přes webové stránky školy (záložka Bakaláři). Možnou variantou je i mobilní aplikace, která je volně stažitelná na Vašich zařízeních a ve které jde nastavit upozornění na případné změny v jednotlivých záložkách (známky, rozvrh, komens atd.). Přístupová hesla do aplikace jste obdrželi od třídních učitelů/učitelek Vašich dětí ve druhé polovině dubna tohoto roku. Pokud se tak nestalo, obraťte se prosím na daného vyučujícího, či na zástupkyni ředitelky školy. Poradíme Vám v rámci našich možností i při případných problémech s tímto systémem.

Pevně věříme, že tento krok bude prospěšný pro všechny účastníky vzdělávacího procesu.

Datum vložení: 1. 5. 2023 8:00
Datum poslední aktualizace: 1. 5. 2023 8:00
Autor: Markéta Kaslová

Projekty

EUMŠMTLogo Plzeňského krajeNPÚSFŽPeduzměnaMAS Aktivios

Evropský fondEU peníze školám