Kandidáti do Školské rady Základní školy Merklín, okres Plzeň-jih

Do Školské rady Základní školy Merklín, okres Plzeň-jih se přihlásily dvě kandidátky z řad pedagogických pracovníků a tři kandidátky z řad zákonných zástupců.

Zástupci z řad pedagogických pracovníků školy

Mgr. Markéta Kaslová , Dobřany, 45 let,  zástupkyně ředitele  Základní školy Merklín, okres Plzeň-jih.

Vize školy: Ze základní školy udělat moderní vzdělávací instituci se zaměřením na jazyky, sport a digitální technologie.  Zároveň bude škola sloužit jako místo pro setkávání s rodiči a širokou veřejností.

Mgr. Lucie Puchtová, Dolní Lukavice, 39 let, učitelka 2. stupně Základní školy Merklín, okres Plzeň-jih.

Vize školy: Zaměření na výchovně-vzdělávací rozvoj školy.

Zástupci z řad zákonných zástupců

Zdeňka Levorová, Merklín, 42 let, zdravotní sestra.

Vize školy: Do budoucna bych byla ráda, aby děti měly více příležitostí ke sportovním aktivitám. Bylo by pěkné zavést lyžařský kurz pro mladší děti nebo vícedenní poznávací zájezdy. Také by bylo vhodné, aby se děti učily anglický jazyk již od 1. třídy, měly možnost výměnných pobytů se zahraničními žáky, a procvičily si tak cizí jazyk a poznaly jiné kultury.

Eva Žáková, Roupov, 48 let, pracovnice v administrativě.

Vize školy: Partnerská, respektující, zdravá a hravá škola.

Veronika Hurtová, Otěšice, 34 let, učitelka v MŠ.

Vize školy: Škola otevřená dětem, rodičům i veřejnosti.

Datum vložení: 31. 10. 2022 14:29
Datum poslední aktualizace: 1. 11. 2022 12:45