Základní škola Merklín
rozšířené vyhledávání

Projekty Inovace učebny ICT a Modernizace cvičné kuchyně

Koncem loňského a začátkem letošního roku prošly dvě učebny naší školy výraznou změnou.

V prvním projektu došlo k modernizaci odborné učebny informatiky pořízením nového nábytku a výkonného technického vybavení, čímž bylo přispěno ke zvýšení kvality vzdělávání žáků v oblasti počítačové gramotnosti.

Druhý projekt byl věnovaný technickým a řemeslným oborům, jejichž důležitost neustále stoupá. Modernizací školní cvičné kuchyně bylo zkvalitněno zázemí pro výuku předmětu Svět práce, části Příprava pokrmů tak, aby byly podporovány kompetence žáků pro budoucí uplatnění na trhu práce. 

Datum vložení: 2. 3. 2022 12:00
Datum poslední aktualizace: 2. 3. 2022 15:36

Projekty

EUMŠMTNPÚSFŽPeduzměnaMAS Aktivios

Evropský fondEU peníze školám