Spolupráce ZŠ Merklín s MAS Aktivios

Tablety, které nám nyní slouží pro distanční výuku pro naše žáky, ale  i pro samotnou práci ve škole, máme zapůjčené právě od MAS Aktivios.

Již třetím rokem v rámci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání II Blovice a Přeštice  (MAPII) úspěšně funguje Půjčovna pomůcek a vybavení. Z té jsme měli zapůjčené například i oblíbené ozoboty (malí robůtci) nebo deskové hry. Všechny školy a organizace pracující s dětmi na Přešticku a Blovicku, které jsou stejně jako naše škola aktivními partnery projektu, mohou půjčovnu zdarma využívat.   Naši učitelé jsou také zapojeni do pracovních skupin projektů a účastní se i vzdělávacích aktivit, které MAS pořádá. Těšíme se na další spolupráci a také na zajímavé aktivity pro děti a žáky. Kdo se chce dozvědět víc, může se podívat na webové stránky MAS Aktivios  www.mas-aktivios.cz  nebo facebookový profil @masaktivios1.

Datum vložení: 25. 11. 2020 14:42
Datum poslední aktualizace: 26. 11. 2020 11:46