Základní škola Merklín
rozšířené vyhledávání

Jídelní lístek

 J Í D E L N Í   L Í S T E K     1. 4.  -  5. 4. 2024

Pondělí:         Velikonoční pondělí

Úterý:            

polévka drůbeží s rýží   1,9

vepřové maso pečené, špenát, bramborový knedlík    1,3,7,12

Středa:        

polévka gulášová   1

bramborová buchta, salát z kyselého zelí      1,3,7,10

Čtvrtek:

polévka hovězí s mletým masem   1,3,9

azu po tatarsku, dušená rýže, tvarohový desert s ananasem    1,7,10

Pátek:          

polévka z jarní zeleniny       1,7,9

čevabčiči, brambor, rajčatový salát      1,3,7

Pitný režim:  podávány různé druhy nápojů dle výběru strávníků

 

J Í D E L N Í   L Í S T E K       8. 4.  -  12. 4. 2024

Pondělí:      

polévka cibulová s krutóny   1,7

neapolské nudle, kompot    1,7,10

Úterý:    

polévka čočková   1

rybí file s citrónovou omáčkou, brambor, zeleninový salát 1,4,7  

Středa:    

polévka zeleninová s drožďovým kapáním      1,3,9        

kuře na paprice, houskový knedlík, ovoce    1,3,7         

Čtvrtek:    

polévka hovězí s krupičkou a vajíčkem   1,3,9

fazole s vepřovým masem, chléb         1,10

Pátek:       

polévka z hlívy ústřičné    1,7

hovězí maso na zelenině, brambor, salát z čínského zelí   1,9

Pitný režim: podávány různé druhy nápojů dle výběru strávníků  

 

J Í D E L N Í   L Í S T E K    15. 4.  -  19. 4. 2024

Pondělí:

polévka špenátová      1,7

tarhoňa s kuřecím masem a zeleninou, červená řepa     1,9,10

Úterý:     

polévka drůbeží s jáhly    1,9

vařené hovězí maso, brambor, jablečný křen, zeleninový salát s mozzarelou   1,7

Středa:  

polévka selská     1,7,9

plovdivské maso, dušená rýže, hroznové víno    1,10   

Čtvrtek:

polévka zeleninová s těstovinou   1,3,9

tvarohové buchty   1,3,7

Pátek:

polévka sicilská rybí   3,4

vepřové maso s pórkem, brambor, mrkvový salát    1           

Pitný režim: podávány různé druhy nápojů dle výběru strávníků

 

J Í D E L N Í   L Í S T E K    22. 4.  -  26. 4. 2024

Pondělí:   

polévka drůbeží s těstovinovou rýží   1,9

čočka na kyselo, vajíčko, okurka, rozpek    1,3,7,10

Úterý:    

polévka italská   1,7,9,10

zahradnická sekaná, brambor, ledový salát    1,3,7

Středa:     

polévka celerová   1,7,9

cikánská hovězí pečeně, bulgur    1

Čtvrtek:     

polévka brokolicový krém    1,7

rybí file smažené, brambor, okurkový salát    1,3,4,7 

Pátek:          

polévka hovězí s kroupami   1,9

kuřecí plátek, kuskus se zeleninou, ovoce      1

Pitný režim: podávány různé druhy nápojů dle výběru strávníků       

                                                

 

 

   

Projekty

EUMŠMTLogo Plzeňského krajeNPÚSFŽPeduzměnaMAS Aktivios

Evropský fondEU peníze školám